Dobry Start w Biznes

Wspieramy powstajace firmy

Doskonale wiemy jak ciężkie są początki prowadzenia własnej firmy i wiemy jak duże są pierwsze wydatki dlatego chcemy Ci pomóc. Mamy dla Ciebie darmowe ulotki, darmowe usługi doradcze, rabaty u Nas jak również u Naszych partnerów. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.  

Najlepszy Pakiet Dla Powstającej Firmy

Darmowe materiały

Mamy dla Ciebie pakiet darmowych materiałów reklamowych na początek działalności.

Darmowe usługi

Otrzymasz od nas zestaw darmowych usług zarówno z zakresu e-marketingu jak również z zakresu doradztwa marketingowego.

Wszystko co otrzymasz na Dobry Start

Darmowe wizytówki

Wizytówki nadal są bardzo popularnym i skutecznym narzędziem reklamy ponadto stosunkowo bardzo tanim. Mamy dla Cibie na początek pakiet 500 sztuk wizytówek w formacie STANDARD całkowicie ZA DARMO.

Darmowe ulotki

Ulotki są jedna z najpopularniejszych form promocji prowadzonej działalności. Mimo upływu lat i rozwoju reklamy online są nadal jednym ze skuteczniejszych form promocji. Mamy dla Cibie na początek pakiet 1000 sztuk ulotek w formacie A5 całkowicie ZA DARMO.

Wizytówka w Mapach Google

Wizytówka w Mapach Google to profil Twojej firmy, który pozwala Ci zdecydować, jakie informacje o swojej firmie chcesz udostępniać w wyszukiwarce oraz Mapach Google. Pozwala ona na dostarczenie użytkownikom najbardziej przydatnych informacji na temat Twojej firmy. Jest to skuteczna forma promocji w wyszukiwaniach lokalnych i wykonamy ten wpis dla Ciebie BEZPŁATNIE

Bezpłatne Doradztwo

Dzięki Nam dowiesz się jak skutecznie trafić do swoich klientów. . Najważniejszą korzyścią dla przedsiębiorcy jest to, że dzięki doradztwu marketingowemu jest stanie wybrać najlepsze formy reklamy. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze na formy reklamy które nie przynoszą pożądanych efektów.

Voucher 500 zł na stronę WWW

Otrzymasz Voucher w wysokości 500 zł na dowolną stronę internetową wykonywaną przez naszą agencję. Zamów stronę internetową która pozwoli dotrzeć do klientów oraz zwiększy Twoje zyski i skorzystaj z Vouchera a zaoszczędzisz 500 zł!!!

Otrzymujesz skuteczną reklamę

Dzięki tej akcji pomozemy Ci dobrać najlepsze formy reklamy i to całkowicie ZA DARMO. 

Oszczędzasz Pieniądze

Oprócz namacalnych oszczędności takich jak darmowe ulotki lub wizytówki czy Vouchery to także zaoszczędzisz rezygnując z nieefektywnych form promocji

Dobry Start w Biznes z dbMind

Korzyści ze współpracy z Nami

Jesteśmy Agencją marketingową, która pomoże Ci na początku rozwijania swojej własnej firmy. 

ODBIERZ BEZPŁATNĄ POMOC

Wsparcie skierowane jest do osób rozpoczynających działalność gospodarczą