Polecaj nas i zarabiaj

Polecaj nasze usługi i zyskaj nawet do 1200 zł za polecenie

JAK TO DZIAŁA:

 

PRZEKAZUJ NAM KONTAKTY

 

Prowadzisz biznes i wciąż poszerzasz bazę swoich kontaktów – to jeden z elementów bycia człowiekiem sukcesu. Wiemy, że masz napięty grafik i czasem minuty decydują o tym, czy zdobędziesz intratny kontrakt. Przekazanie nam kontaktu zajmie CI dosłownie chwilę, a możesz wiele na tym zyskać – do 1200 zł za przysłowiową chwilę. Kiedy ostatnio zarobiłeś taką kwotę w góra dwie minuty?

 

OTRZYMUJ 20% POLECONEGO ZLECENIA

 

Twój zysk zależy od tego, na jakie usługi zdecydował się rekomendowany przez Ciebie przedsiębiorca. Nadal jest to gra warta świeczki, bo możesz zarobić do 1200 zł za KAŻDEGO poleconego klienta. Poświęć nawet 10 minut dziennie na polecenie nam nowych usługobiorców, a na koniec miesiąca możesz odkryć, że Twoje konto zostało zasilone wielocyfrową kwotą!

 

POLECONY KLIENT ZYSKUJE RABAT 5 % NA NASZE USŁUGI

 

Dbamy o to, żeby wszyscy nasi klienci zarabiali więcej i byli zadowoleni z naszych usług – oferujemy m. in. porady ekspertów, błyskawiczny kontakt, dostęp do zespołu profesjonalistów z każdego miejsca na świecie. To nie wszystko – polecony przez Ciebie klient otrzyma także rabat, wiemy doskonale, że sukces buduje się na satysfakcji z dostarczonych rezultatów za korzystną cenę.

 
 

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

 

WYGENERUJESZ PEWNE ZYSKI

 

Powiedzenie “jak zarobić i się nie narobić” nabiera zupełnie nowego znaczenia – to jak najbardziej możliwe! Wystarczy, że polecisz nam klienta, a on podpisze umowę oraz opłaci wybrane przez siebie usługi. Zwrócimy Ci kwotę za wpłacony abonament poleconego usługobiorcy, aż do wysokości 1200 zł!

 

ZYSKASZ PROFIT W ŁATWY SPOSÓB

 

To proste i nie znajdziesz tu żadnych haczyków, zasady są klarowne i nieskomplikowane. Wiemy, że zdrowa konkurencja na rynku to dobra sytuacja, ale osiąganie obopólnej korzyści jest jeszcze lepsze. Każda firma, która dzięki Twojemu poleceniu zostanie naszym klientem, uzupełni zasoby Twojego portfela. Polecaj i zwiększaj dochody Twoje i Twojego przedsiębiorstwa w łatwy i przyjemny sposób!

 

WYROBISZ SOBIE MARKĘ OSOBISTĄ

 

W dzisiejszych czasach pocztę pantoflową zastąpił Internet – informacje roznoszą się lotem błyskawicy i mają dużo większe zasięgi, niż krąg znajomych. Polecony przez Ciebie klient otrzyma od nas rabat, a także możliwość polecania kolejnych. Nie ma lepszej rekomendacji dla biznesu, niż zadowolony partner – możesz być pewien, że Twoja marka osobista zyska na programie partnerskim, nasz program przynosi korzyści każdej ze stron! Zadbaj o swój wizerunek, zarabiaj i daj zarobić innym – to działa.

o.

Za każde polecenie otrzymasz od nas prowizje i to aż 20%

JAK TO ZROBIĆ?

Znasz kogoś kto chciałby skorzystać z naszych usług?Jesteś webmasterem? Właścicielem agencji reklamowej? Masz po prostu dużo kontaktów biznesowych i chcesz polecać nasze usługi? Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę, która Ci się opłaci!

Zapłacimy Ci prowizję (20%) od każdego klienta i każdej jego usługi przez cały okres współpracy

Poznaj nasze realizacje i przekonaj się dlaczego warto z nami współpracować.

Nawet 1200 zł za jedno polecenie w 4 krokach

KROK 1

Zgłoś nam chęć dołączenia do naszego programu partnerskiego (telefonicznie, poczta e-mail)

KROK 2

Poleć nasze usługi osobie która szuka usług oferowanych przez naszą agencje np. chce stronę internetową. ​

KROK 3

Powiadom nas iż poleciłeś konkretną osobę lub firmę oraz wskaż numer konta do przelewu prowizji​

KROK 4

Jeżeli osoba polecona skorzysta z naszych usług to pozostaje Ci tylko cieszyć się z otrzymanych pieniędzy​