dbMind – Agencja Marketingowa

Social Media

Prowadzenie Social Media, które przyniesie Ci efekty

Prowadzimy kompleksową i systematyczną obsługę fanpage na Facebooku w języku polskim . Dbamy o regularność, spójność oraz atrakcyjność publikowanych postów i relacji oraz bieżącą komunikację z wszystkimi klientami, tworzymy efektywne kampanie reklamowe i budujemy zasięg jak również zaangażowanie użytkowników.

SOCIAL MEDIA w polsce w liczbach

Minut dziennie spędzamy w social mediach
0
Milionów Polaków korzysta z mediów społecznoscioaych
0
Procent Polaków wyszukuje opini o firmie w social mediach
0

Dlaczego warto postawić na Marketing w social mediach?

Nawet 60% internautów poświęca czas na wyszukiwanie informacji o markach w social mediach takicj jak np. Facebook, które wzbudziły ich zainteresowanie. Stworzenie ciekawej treści pozwala więc na zaspokojenie potrzeb w tym zakresie. Co ważne, koszty działań content marketingowych są nawet o 62% tańsze w porównaniu do tradycyjnego marketingu i generują nawet 3 razy więcej leadów a co za tym idzie klientów i zysków.

korzyści jakie przynosi SOCIAL MEDIA

Wzrost świadomości marki

Budowanie wizerunku eksperta

Wzrost zaufania i zaangażowania czytelników

Zdobycie bazy klientów

Zwiększenie sprzedaży

Wsparcie działań SEO

Prowadzenie fanpage na facebooku

Estetyczne i profesjonalne grafiki

Tworzymy atrakcyjne i angażujące grafiki dopasowane do branży naszego klienta. Dzięki czemu fanpage składa się w spójną całość, tym samym spajając się z identyfikacją wizualną marki i przyciągając wzrok odbiorcy i potencjalnego klienta.

Oryginalna i niepowtarzalna treść

Treści przygotowane przez naszą agencje są skrupulatnie przemyślane i angażujące. Efektem tego jest fanpage prowadzony z pomysłem i kreatywnym spojrzeniem.

Specjalistyczna obsługa

Korzystając z usług naszej agencji otrzymasz wsparcie specjalisty w kwestii obsługi fanpage, który będzie odpowiadał za absorbujące treści i interesujący content na Twoim firmowym profilu.

Dbanie o wizerunek Twojej firmy

Skrupulatnie dobierzemy posty i komunikaty zamieszczane na fanpage, aby Twoja firma od kojarzyła się jedynie z pozytywnymi odczuciami, budując jednocześnie miano marki eksperckiej w swojej branży. Zadbamy o Twój wizerunek na fanpage, aktywnie odpowiadając na pojawiające się komentarze oraz dbając o wizualną spójność profilu.

Łączymy doświadczenie agencji z Twoją znajomością branży.

Agencja Marketingowa dbMind

Skontaktuj sie z Nami

Zapraszamy Cie do niezobowiązującego kontaktu, już na pierwszej rozmowie wskażemy Ci co możesz poprawić u siebie w firmie aby zwiększyć swoje zyski